iPhone iOS4 JailBreak už nemôže byť jednoduchší! | devLife.eu
Aug
2nd

iPhone iOS4 JailBreak už nemôže byť jednoduchší!

Zaradené do Mobilné telefóny | Publikoval rado


Práve dnes vyšiel nový nástroj na tzv. JailBreak pre Apple iPhone a dokonca aj pre Apple iPad aj iPod Touch. Tento nový nástroj by mal podporovať iOS 4.0/4.0.1 ako aj staršie verzie 3.1.2, 3.1.3 a pre iPad 3.2 a 3.2.1. A to všetko bez nutnosti prepojenia s počítačom! Stačí do Safari na mobilnom zariadení zadať adresu web stránky a za pár sekúnd je zariadenie JailBreaknuté! Už to nemôže byť jednoduchšie!

Postup pre iPhone JailBreak

POZOR! JailBreak je na vlastné riziko a jeho použitie môže mať vplyv na stratu záruky!

1) Pred samotným JailBreakom si pomocou iTunes pre istotu svoje zariadenie synchronizujte.

2) Uistite sa, že máte jednu z podporovaných verzií. Prípadne si svoj iPhone/iPad/iPod aktualizujte na najnovšiu (4.0.1).

3) Odpojte zariadenie od počítača a pokiaľ možno, radšej sa pripojte na stabilnejší internet cez WiFi.

4) Otvorte prehliadač Safari na iPhone/iPade/iPode a zadajte doňho adresu www.jailbreakme.com. Otvorí sa vám následujúca stránka:

4) Teraz stačí presunúť šipku cez text “slide to jailbreak” a pokiaľ prebehne všetko správne, spustí sa sťahovanie a následná inštalácia JailBreaku a po skončení sa zobrazí potvrdenie, že JailBreak bol úspešný. Na plochu sa Vám automaticky nainštaluje aplikácia Cydia, ktorá slúži ako inštalátor alternatívnych aplikácií.

Hotovo! To je všetko a Vaše mobilné zariadenie je JailBreaknuté.

Majitelia iPhone 3GS veľmi ocenia, že oproti starším JailBreakom (napr Blackra1n), tento už nemá problémy s reštartom. Teda nejedná sa o takzvaný Tethered JailBreak.

Autorom tohto JailBreaku je Comex a týmto mu chcem vyjadriť veľké poďakovanie za jeho úsilie.

Be Sociable, Share!Komentáre k článku

 1. Od Sanne dňa Aug 6, 2016 | Odpovedať

  Your story was really inmfeoativr, thanks!

 2. Od http://edbehandlung.men/ dňa Aug 9, 2016 | Odpovedať

  I wanted to inform you about how much I appreciate all you’ve contributed to help improve the lives of folks in this subject matter. Through the articles, we’ve gone through just an amateur to a professional in the area. It’s truly a homage to your endeavours. Thanks

 3. Od Patsy dňa Okt 10, 2016 | Odpovedať

  Great job guys!!1 i am so very proud of you. You have come along way in such a short time. Please come down and try out for the oneinpg of Je2r7&#8r1y;s new Charreada. I know it would work out well! Whatever you decide JOB well done, Debs

 4. Od da direkt kfz versicherung test dňa Nov 3, 2016 | Odpovedať

  Congrats on your bike,Doug.I have a Blue audax too…mines a Roberts.I also like to run as well.I have enjoyed stopping by and reading your blog, All the best, ‘H’.

 5. Od http://www./ dňa Nov 15, 2016 | Odpovedať

  If you’re reading this, you’re all set, pardner!

 6. Od http://www./ dňa Dec 30, 2016 | Odpovedať

  Aaron M. / For this particular deck, I actually don't like Tragic Slip. You don't have a whole lot of Killing cards, so, I feel like you are unlikely to actually get the -13/-13 a whole lot. Try using another 2 dreadbores, or ultimate prices and see what happens (It is entirely possible that I am wrong).Otherwise, I like most of it.

 7. Od general com phone number dňa Máj 31, 2017 | Odpovedať

  You’re so cool! I do not believe I’ve read through anything like that before. So nice to find someone with a few unique thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the web, someone with a bit of originality!

Pridať komentár